Зателефонуйте нам сьогодні! (866) 992-9033 EspañolРусскийUkranian简体 中文日本语العربيةHrvatskiхмонгພາ ສາ ລາວਪੰਜਾਬੀСрпски језікУкраїнськаاردوTiếng Việt
Договірна хартія Долина 2018-09-14T01:18:30+00:00

Режисер: Джон Міттан

(866) 992-9033 доб. 3101

  • Неприбуткова незалежна школа хартії
  • Домашня підтримка для TK-12 класів
  • Акредитований західною асоціацією шкіл та коледжів

a

Наша школа:

  • У центрі уваги учня.
  • Використовує гнучкість у тому, як, що, коли і де студенти вчаться.
  • Сприяє релевантності життя, інтересів і цілей кожного учня.
  • Підкреслюється навчальний план, заснований на сильних сторонах та потребах окремого студента.
  • Значення партнерських партнерських відносин між учнями, батьками, вчителями та громадою.

VVCP була заснована на принципі того, що освіта найкраще працює, коли вона адаптована до індивідуальних сильних сторін та потреб студента. Наша мета - спільно працювати зі студентами, батьками та широкою громадськістю, щоб розвинути найбільший потенціал кожного студента. Ми використовуємо гнучкість незалежного навчання, щоб надати студентам можливість досягти своїх навчальних цілей.

Загальноосвітні навчальні результати:

  • Учні долини - це відповідальні і співчутливі особи, які співпрацюють із громадами під час підготовки до коледжу та / або на робочому місці.
  • Учні долини - це академічно підготовлені особи, які демонструють самостійну та аналітичну майстерність предметного змісту.
  • Учні долини - це соціально грамотні комунікатори, які вирішують проблему через відповідне спілкування, написання та прослуховування.

Дати зустрічі LCAP

Календар 2017-2018

Термін подачі заявки до 2018-2019 - березень 31, 2018.

математика

Рей Вудбек, спеціаліст з математики, Raymond.Woodbeck@heritagepeak.org
Шеріл Гомес, ВВКП, одноосібний вчитель математики, Cherly.Gomes@valleyviewcharter.org
Години роботи: W 11 AM-12: 30 PM, понеділок в людині навчання в різних місцях
Навчальний план: Houghton-Mifflin інтегрована математична серія для середньої школи (з онлайн-варіантами домашньої роботи) і Математика в фокусі серія для K-8.
a

Англійська мова мистецтв

Дженніфер Елліс, спеціаліст програми ELA, Jennie.Ellis@heritagepeak.org
Дженніфер Макінерні, декан ГС / Одинокий Предмет ELA Викладач, Jennifer.McInerney @ valleyviewcharter.org
Бріджит Аронсон, викладач VVCP, Bridget.Aronson@valleyviewcharter.org
Години роботи: M 10 AM-12 PM
Навчальний план: Вивчити синхронізацію (МакГрау-Хілл Освіта), Подорожі Хоутон-Міффлін

наука

Рубі Діаз, спеціаліст з науки, Ruby.Diaz@heritagepeak.org
Сара Джексон, вчитель одного навчального предмету, Sara.Jackson @ valleyviewcharter.org
Лаурі Бредшоу, вчитель ВВКП, Лаурі Брейдшау @ valleyviewcharter.org
Години роботи: середа 12: 30-1: 30
Навчальний план: Гленко

Соціальних досліджень

Джон Мітан, директор / викладач відділу соціальних досліджень, Джон Міттан @ valleyviewcharter.org
Навчальний план: Пірсон, Прендіс Холл, Гленко
a

Кар'єра технічна освіта

Джессіка Нгуєн, координатор CTE
Jessica.Nguyen@heritagepeak.org
Навчальний план: кар'єра
a

Спеціальна освіта

Тимофій Рибота, директор з спеціальної освіти, Timothy.Ribota@heritagepeak.org
Крістен Хокель, спеціаліст з освіти, Kristen.Hockel@valleyviewcharter.org
Карина Ладіон, спеціаліст з питань освіти, Karina.Ladion@valleyviewcharter.org

Акредитований Західною асоціацією шкіл та коледжів (WASC)

Активний член Каліфорнійської хартії Асоціація шкіл та Статутна школа розробка Центр