Режисер: Джон Міттан

(John.Mittan@pacificcharters.org)

  • Неприбуткова незалежна школа хартії
  • Домашня підтримка для TK-12 класів
  • Акредитована Західною асоціацією шкіл та коледжів

a

Наша школа:

  • У центрі уваги учня.
  • Використовує гнучкість у тому, як, що, коли і де студенти вчаться.
  • Сприяє релевантності життя, інтересів і цілей кожного учня.
  • Підкреслюється навчальний план, заснований на сильних сторонах та потребах окремого студента.
  • Значення партнерських партнерських відносин між учнями, батьками, вчителями та громадою.

VVCP був заснований на принципі, що освіта найкраще працює тоді, коли вона пристосована до індивідуальних сил та потреб студента. Наша мета - співпрацювати з учнями, батьками та широкою спільнотою, щоб розвинути найбільший потенціал кожного учня. Ми використовуємо гнучкість незалежного навчання, щоб дати можливість нашим студентам досягти своїх освітніх цілей.

Загальноосвітні навчальні результати: 

  • Учні долини - це відповідальні і співчутливі особи, які співпрацюють із громадами під час підготовки до коледжу та / або на робочому місці.
  • Учні долини - це академічно підготовлені особи, які демонструють самостійну та аналітичну майстерність предметного змісту.
  • Учні долини - це соціально грамотні комунікатори, які вирішують проблему через відповідне спілкування, написання та прослуховування.

математика

Рей Вудбек, спеціаліст з математики, Raymond.Woodbeck@heritagepeak.org
Шеріл Гомес, викладач математики для одного предмета, VVCP, Cherly.Gomes@valleyviewcharter.org
Графік роботи: З 11:12 до 30:XNUMX, понеділок, особисте навчання в різних місцях
Навчальний план: Houghton-Mifflin інтегрована математична серія для середньої школи (з онлайн-варіантами домашньої роботи) і Математика в фокусі серія для K-8.
 a

Англійська мова мистецтв

Дженніфер Елліс, спеціаліст програми ELA, Jennie.Ellis@heritagepeak.org
Дженніфер Макіннерні, декан HS / Викладач ELA для однієї теми, Jennifer.McInerney@valleyviewcharter.org
Бріджит Аронсон, викладач VVCP, Bridget.Aronson@valleyviewcharter.org
Години роботи: M 10 AM-12 PM
Навчальний план: Вивчити синхронізацію (МакГрау-Хілл Освіта), Подорожі Хоутон-Міффлін

наука

Рубі Діас, фахівець з наукових програм, Ruby.Diaz@heritagepeak.org
Сара Джексон, вчитель одного навчального предмету, Sara.Jackson @ valleyviewcharter.org
Лаурі Бредшоу, вчитель ВВКП, Лаурі Брейдшау @ valleyviewcharter.org
Години роботи: середа 12: 30-1: 30
Навчальна програма: Гленко

Соціальних досліджень

Джон Мітан, директор / викладач відділу соціальних досліджень, Джон Міттан @ valleyviewcharter.org
Навчальний план: Пірсон, Прендіс Холл, Гленко
 a

Кар'єра технічна освіта

Джессіка Нгуєн, координатор CTE
Jessica.Nguyen@heritagepeak.org
Навчальний план: кар'єра

Спеціальна освіта

Тімоті Рібота, директор з спеціальної освіти, Timothy.Ribota@heritagepeak.org
Крістен Хокель, спеціаліст з освіти, Kristen.Hockel@valleyviewcharter.org
Каріна Ладіон, фахівець з питань освіти, Karina.Ladion@valleyviewcharter.org

Кроки зарахування

Інформація для наших спільнот та ділових партнерів

Керівник сайту: Джанай Самбрано (209) 941-3273 Факс: (209) 373-1191

31400 S Koster Rd. Трейсі, Каліфорнія 95304

Акредитований Західною асоціацією шкіл та коледжів (WASC) 

Активний член Каліфорнійської хартії Асоціація шкіл та Статутна школа розробка Центр