Pogled na planine u dolini 2018-09-14T01:18:30+00:00

Redatelj: John Mittan

(866) 992-ext 9033. 3101

  • Nepovezana Nezavisna škola povelje
  • Homeschool Podrška za TK-12th razreda
  • Akreditiran od strane Zapadne udruge škola i koledža

a

Naša škola:

  • Je li učenik usredotočen.
  • Koristi fleksibilnost u tome kako, što, kada i gdje učenici uče.
  • Potiče relevantnost svakog učenika, interesa i ciljeva.
  • Naglašava plan učenja temeljen na individualnim snagama i potrebama pojedinca.
  • Vrijednosti suradničkih partnerstva između učenika, roditelja, učitelja i zajednice.

VVCP je utemeljen na načelu da obrazovanje najbolje djeluje kada je prilagođeno studentovim individualnim snagama i potrebama. Naš je cilj suradnja s učenicima, roditeljima i širom zajednicom kako bismo razvili najveći potencijal svakog učenika. Povećamo fleksibilnost samostalnog studija kako bismo osposobili svoje učenike da ispune svoje obrazovne ciljeve.

Ishodi učitelja na razini škole:

  • Valley View studenti su odgovorni i suosjećajni pojedinci koji se bave zajednicama u pripremi za koledž i / ili radno mjesto.
  • Valley View studenti su akademski pripremljeni pojedinci koji pokazuju samoreguliranu i analitičku svladavanje sadržaja predmeta.
  • Valley View studenti su društveno pismeni komunikatori koji rješavaju problem kroz odgovarajuće govorenje, pisanje i slušanje.

Datumi sastanka LCAP-a

2017-2018 školski kalendar

Naš rok za prijavu je 2018, 2019.

Matematika

Ray Woodbeck, specijalistički program za matematiku, Raymond.Woodbeck@heritagepeak.org
Cheryl Gomes, matematičar jednog predmeta u VVCP-u, Cherly.Gomes@valleyviewcharter.org
Radno vrijeme: W 11 AM- 12: 30 PM, ponedjeljak u pojedinoj nastavi na raznim mjestima
Nastavni plan i program: Houghton-Mifflin integrirana matematička serija za srednju školu (s on - line opcijama za domaću zadaću) i Matematika u fokusu serije za K-8.
a

Umjetnost engleskog jezika

Jennifer Ellis, ELA programski stručnjak, Jennie.Ellis@heritagepeak.org
Jennifer McInerney, HS dekan / pojedinačni predmet ELA učitelj, Jennifer.McInerney@valleyviewcharter.org
Bridget Aronson, VVCP učitelj, Bridget.Aronson@valleyviewcharter.org
Radno vrijeme: M 10 AM-12 PM
Nastavni plan i program: Sinkronizacija studije (McGraw-Hill obrazovanje), Putovanja Houghton-Mifflin

Znanost

Ruby Diaz, stručnjak za znanstveni program, Ruby.Diaz@heritagepeak.org
Sara Jackson, znanstveni nastavnik jednog predmeta, Sara.Jackson@valleyviewcharter.org
Laurie Bradshaw, VVCP Učitelj, Laurie.Bradshaw@valleyviewcharter.org
Radno vrijeme: Srijeda 12: 30-1: 30
Nastavni plan i program: Glencoe

Društvene znanosti

John Mittan, ravnatelj / nastavnik za društvene znanosti, John.Mittan@valleyviewcharter.org
Nastavni plan: Pearson, Prentice Hall, Glencoe
a

Karijera Tehničko obrazovanje

Jessica Nguyen, koordinatorica CTE-a
Jessica.Nguyen@heritagepeak.org
Kurikulum: krstarenje karijerom
a

Posebna obrazovanje

Timothy Ribota, ravnatelj specijalnog odgoja, Timothy.Ribota@heritagepeak.org
Kristen Hockel, stručnjak za obrazovanje, Kristen.Hockel@valleyviewcharter.org
Karina Ladion, stručnjak za obrazovanje, Karina.Ladion@valleyviewcharter.org

Akreditirano od strane Zapadne udruge škola i fakulteta (WASC)

Aktivni član Kalifornijske povelje Udruga škola i Charter škola Razvoj centar