Tus Thawj Coj: John Mittan

(John.Mittan@pacificcharters.org)

  • Ib qho Non-Profit Independent School School
  • Hom Tsev Kawm Ntawv TK-12th Qeb Kawm
  • Kev pom zoo los ntawm Western Association ntawm Cov Tsev Kawm Ntawv & Tsev Kawm

a

Peb lub Tsev Kawm Ntawv:

  • Puas yog tub ntxhais kawm nyob nruab nrab.
  • Leverages kev ua haujlwm zoo li cas, dab tsi, thaum twg, thiab qhov cov menyuam kawm tau kawm.
  • Txhawb nqa qhov tseem ceeb ntawm txhua tus menyuam kawm ntawv lub neej, kev nyiam, thiab lub hom phiaj.
  • Txiav txim siab rau kev npaj kawm raws li tus tub ntxhais kawm qhov kev xav tau zoo thiab cov kev xav tau.
  • Qhov tseem ceeb koom tes sib koom tes ntawm tub ntxhais kawm, niam txiv, xib hwb, thiab zej zog.

VVCP tau tsim tawm raws li txoj cai tias kev kawm ua haujlwm tau zoo tshaj plaws thaum raug siv raws li tub ntxhais kawm qhov ua tau zoo thiab qhov xav tau. Peb lub hom phiaj yog ua kom muaj kev koom tes nrog cov tub ntxhais kawm ntawv, niam txiv, thiab lub zej zog kom dav los tsim txhua tus tub kawm ntawv kom muaj peev xwm. Peb siv qhov kev ywj pheej ntawm txoj kev kawm ywj pheej los txhawb peb cov tub ntxhais kawm kom ua tiav lawv lub hom phiaj kawm ntawv.

Cov Tsev Kawm Ntawv Thoob Tawm Sij Lawm: 

  • Valley View cov menyuam kawm ntawv muaj lub luag haujlwm thiab mob siab rau cov neeg uas koom nrog lawv cov zej zog hauv kev npaj mus kawm college thiab / lossis chaw ua haujlwm.
  • Valley View cov menyuam kawm ntawv yog cov neeg npaj txhij kawm tau ua qhia tau tus kheej thiab kev tshawb fawb ntawm cov ntsiab lus kawm.
  • Valley View cov tub ntxhais kawm ntawv yog cov kev sib txuas lus rau kev sib tham uas daws teeb meem los ntawm kev hais lus, sau ntawv thiab mloog.

Kev kawm txog zauv

Ray Woodbeck, Tus Pab Kev Kawm Zauv, Raymond.Woodbeck@heritagepeak.org
Cheryl Gomes, VVCP Ib Tug Kws Qhia Lej, Cherly.Gomes@valleyviewcharter.org
Lub Sijhawm Ua Haujlwm: W 11 teev sawv ntxov-12:30 teev tsaus ntuj, Hnub Monday kev tuaj ntsib tus kheej kev qhia ntawm ntau qhov chaw
Cov Ntawv Kawm: Houghton-Mifflin integrated lej series rau hauv tsev kawm theem siab (nrog rau hom kev xaiv hauv online) thiab Lej ua kom pom tseeb koob rau K-8.
 a

Qhia Ntawv Askiv

Jennifer Ellis, ELA Program Specialist, Jennie.Ellis@heritagepeak.org
Jennifer McInerney, HS Dean / Ib Tug Kws Qhia Ntawv ELA, Jennifer.McInerney@valleyviewcharter.org
Bridget Aronson, VVCP Xib Fwb, Bridget.Aronson@valleyviewcharter.org
Cov Sijhawm Ua Haujlwm: M 10 AM-12 PM
Cov Ntawv Kawm: Kawm Sync (McGraw-Hill Education), Mauj Houghton-Mifflin

Science

Ruby Diaz, Tus Kws Tshaj Lij Ntawv Tshwj Xeeb, Ruby.Diaz@heritagepeak.org
Sara Jackson, Tus Xibfwb Kawm Tib Yam Xibfwb, Sara.Jackson@valleyviewcharter.org
Laurie Bradshaw, VVCP Tus Xib Fwb, Laurie.Bradshaw@valleyviewcharter.org
Lub Sijhawm Ua Haujlwm: Wednesday 12: 30-1: 30
Cov Ntawv Kawm: Glencoe

Social Studies

John Mittan, Tus Thawj Coj / Xwb Kawm Tib Yam Kawm Social Studies, John.Mittan@valleyviewcharter.org
Cov ntaub ntawv qhia: Pearson, Prentice Hall, Glencoe
 a

Kev Kawm Ua Haujlwm

Jessica Nguyen, CTE Coordinator
Jessica.Nguyen@heritagepeak.org
Cov Ntawv Kawm: Kawm Haujlwm Ntawm Cov Haujlwm

Kev Kawm Tshwj Xeeb

Timothy Ribota, Tus Thawj Coj Kev Kawm Ntawv Tshwj Xeeb, Timothy.Ribota@heritagepeak.org
Kristen Hockel, Kev Kawm Ntawv Tshwj Xeeb, Kristen.Hockel@valleyviewcharter.org
Karina Ladion, Tus Kws Tshaj Lij Rau Kev Kawm, Karina.Ladion@valleyviewcharter.org

Cov Koog Teev Npe Kawm

Cov Ntaub Ntawv rau Peb Lub Zej Zog & Cov Tswv Cuab Kev Lag Luam

Tus saib xyuas thaj tsam: Janai Sambrano (209) 941-3273 Fax: (209) 373-1191

31400 S Koster Rd. Tracy, CA 95304

Tau lees paub los ntawm Western Alliance of Schools thiab Colleges (WASC) 

Tus Tswv Cuab ntawm California Charter Tsev Kawm Ntawv Koom Haum thiab Tsev Kawm Ntawv Ntiav txoj kev loj hlob Center